128. večerná aukcia

26. Apríl 2016, 19:00

Aukcie | 128. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY PORTRÉTNYCH DIEL LADISLAVA MEDNYÁNSZKEHO DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
€ 54 000,- Starena. Okolo 1880. Olej, plátno, drevo. 130 x 109 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 34 853,- Sediaci tulák. Okolo 1895. Olej na plátne, dublované. 59 x 73 cm. (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)
€ 20 000,- Čavargóš. Okolo 1880. Olej na plátne. 81 x 69 cm. (116. večerná aukcia , 08.04.2014)
€ 10 290,- Sediaci tulák. Okolo 1890. Olej na plátne. 60 x 75 cm. (4. zimná aukcia, 16. 12. 1997)
€ 10 000,- Chlapec v klobúku. Okolo 1885. Olej, plátno . 56 x 45 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 10 000,- Muž v klobúčiku. Okolo 1890. Olej na dreve. 24 x 16 cm. (122. večerná aukcia, 21.04.2015)
€ 9 792,- Chlapec v klobúku. Okolo 1885. Olej na plátne. 45 x 35,5 cm. (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)