130. jesenná aukcia výtvarných diel

11. Október 2016, 18:00

Aukcie | 130. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 763,46,- Drevenica pod Tatrami. 1936. Tempera na plátne. 65 x 97,5 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)
€ 400,- Zátišie. 1929. Olej na plátne. 60 x 75 cm. (129. letná aukcia , 14.06.2016)
€ 398,33,- Horská krajina. 1937. Olej na sololite. 36 x 42 cm. (4. zimná aukcia, 16. 12. 1997)
€ 398,33,- Pohľad na Bojnický zámok. Okolo 1950. Akvarel na papieri. 35 x 26 cm (31. jarná aukcia, 26. 3. 2002)
€ 350,- Potok v Tatrách. 1946. Akvarel na papieri. 45 x 32 cm. (109. jarná aukcia 19.03.2013)
€ 270,- Lurdská jaskyňa. 1939. Akvarel na papieri. 42 x 33 cm. (96. jarná aukcia, 8. 3. 2011)