Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 331,94,- Zimná hora. 1995. Akvarel, pastel na kartóne. 49 x 49 cm. (38. mimoriadna aukcia, 29. 4. 2003)
265,55,- Srieň. 1994. Akvarel, tempera, pastel na kartóne. 49 x 49 cm. (38. mimoriadna aukcia, 29. 4. 2003)
265,55,- Dolina. 1996. Olej na plátne. 70 x 50 cm. (38. mimoriadna aukcia, 29. 4. 2003)
149,37,- Rieka (Večer). 1992. Pastel na papieri. 48 x 48 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
Poradové číslo: | 36 |
Vyvolávacia cena: | 800 € |
Rok: 1996
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 80 x 80 cm
Značené: Značené vpravo naboku "M.CH."