135. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Aukcie | 135. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 1 100,- Kriváň. Okolo 1940. Olej na plátno. 70 x 110 cm. (130. jesenná aukcia výtvarných diel, 11.10.2016)
€ 1 000,- Hory. Okolo 1930. Olej na plátne. 75 x 120 cm. (90. jarná aukcia, 9. 3. 2010)
763,46,- Pohľad na Gerlach. Okolo 1920. Olej na plátne. 67 x 92 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
€ 650,- Pohľad na Tatry. Okolo 1940. Olej na plátne. 67 x 113 cm. (127. jarná aukcia výtvarných diel, 15.03.2016)
€ 650,- Pohľad na Tatry. Okolo 1940. Olej na plátne. 62 x 96 cm. (129. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 14.06.2016)
€ 630,68,- Pohľad na Tatry. Okolo 1935. Olej na kartóne. 68 x 90 cm. (34. jesenná aukci, 1. 10. 2002)

147. večerná aukciaNa aukcii bolo vydražených 41 diel (59%) v celkovej hodnote 435 050 €. Nevydražené diela je možné zakúpiť v našich výstavných priestoroch.147. večerná aukcia