136. jesenná aukcia výtvarných diel

26. September 2017, 18:00

Aukcie | 136. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 464,71,- Srnec a srnka. Okolo 1940. Olej na plátne. 67 x 80 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
€ 265,55,- Na priedomí. 1937. Akvarel na papieri. 29 x 42 cm. (17. jesenná aukcia, 28. 9. 1999)

147. večerná aukciaNa aukcii bolo vydražených 41 diel (59%) v celkovej hodnote 435 050 €. Nevydražené diela je možné zakúpiť v našich výstavných priestoroch.147. večerná aukcia