Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. PAŠTÉKU NA AUKCIÁCH SOGY:
157 000,- Sk Dvojica v interiéri. 1982. Olej na plátne. 60 x 60 cm. (26. letná aukcia, 5. 6. 2001)
135 000,- Sk Sediaca. 1976. Olej na plátne. 84 x 74 cm. (39. letná aukcia, 27. 5. 2003)
115 000,- Sk Dialóg. Okolo 1980. Olej na plátne. 33,5 x 51 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
110 000,- Sk Modrý kôň. 1983. Olej na kartóne. 51 x 71 cm. (28. jesenná aukcia, 2. 10. 2001)
Poradové číslo: | 216 |
Vyvolávacia cena: | 730 € |
Rok: 1975
Technika: kresba perom, tušom, štetcom, akvarelom na papieri
Rozmery: 35 x 50 cm
Značené: vľavo hore „Milan Paštéka 1975“