Poradové číslo: | 204 |
Vyvolávacia cena: | 480 € |
Rok: 1926
Proveniencia: Na zadnej strane venovanie rukou autora, datované v Paríži, máj 1931
Technika: Akvarel na papieri
Rozmery: 23 x 31 cm
Značené: Značené vpravo dole "Charles Černý"