Biografia: (0000030369) ) Odporúčaná cena: Vyvolávacia cena: 700,00 €
Rok: 1969
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 60 x 83 cm
Popis: Na zadnej strane štítok Podniku SFVU Dielo