150. on-line aukcia výtvarných diel

17. Jún 2020, 18:00

Predaj diel | Artemis

Biografia: dobrý den, IMG 3882 , 2020 signované , , vyvolávacia cena 8.000 eur, doporucena 12.000eur IMG 5670 Zo série " Zverejnené súkromie" 60x80 cm ,olej na plátne 2021 signované na zadnej strane vyvolavacia cena 2.800eur, doporučena 4.000 eur