150. on-line aukcia výtvarných diel

17. Jún 2020, 18:00

Predaj diel | Zo série " Zverejnené súkromie"

Biografia: IMG 5670 60x80 cm ,olej na plátne 2021 signované na zadnej strane vyvolavacia cena 2.800eur, doporučena 4.000 eur