Biografia: 0000030075) ) Odporúčaná cena: Vyvolávacia cena: 3 500,00 €
Rok: Okolo 1970
Technika: Olej, plátno.
Rozmery: 120 x 170 cm.
Značené: Značené vzadu autorskou popiskou "Wolf Wien