Biografia: (0000030499) . Odporúčaná cena: Vyvolávacia cena: 600,00 €
Rok: Okolo 1930
Technika: Olej, plátno.
Rozmery: 60 x 79 cm
Značené: Značené vľavo dole nečitateľne