Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 29 044,- € Mŕtvy klaun. 1944. Olejová tempera na kartóne. 52 x 87 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
27 500,- € Cirkus . 1946. Tempera, gvaš na kartóne. 46 x 68 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
18 000,- € Jazdec. 1994. Olej na kartóne. 143 x 90 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
17 800,- €. Cirkus. 1946. Tempera, gvaš na kartóne. 46 x 68 cm. (84. jarná aukcia,10. 3. 2009)
13 500,- € Ježiš v Getsemanskej záhrade. 1945. Tempera, gvaš na kartóne. 45 x 59 cm. (90. jarná aukcia, 9. 3. 2010)
10 300,- € Vyhnaní vojnou. 1944. Tempera, gvaš na papieri. 46 x 68 cm. (101. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností, 06.12.2011)
Poradové číslo: | 107 |
Vyvolávacia cena: | 1 500 € |
Konečná cena: | 1 800 € |
Rok: 1939-42
Technika: Akvarel, tuš na papieri
Rozmery: 30 x 43 cm.
Značené: Značené vľavo dole “Vh”