Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 15 000,- € Zimný les. Olej na plátne, 81 x 120 cm. Mníchov 2003
13 000,- € Slnečný zimný deň. Olej na plátne, 80, 5 x 100 cm. Viedeň 2001
13 000,- € Zimná krajina. Olej na plátne, 80 x 120 cm. Viedeň 2010
11 000,- € Zimná krajina. Olej na plátne, 80, 5 x 102, 5 cm. Viedeň 2006
Poradové číslo: | 197 |
Vyvolávacia cena: | 3 000 € |
Rok: 1891
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 66 x 105 cm.
Značené: Značené vpravo dole "W. Moras 1891"