Poradové číslo: | 126 |
Odhadovaná cena: | 7 500 – 8 500 € |
Konečná cena: | 9 000 € |
Rok: Okolo 1890
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 40 x 34 cm
Popis: Kállai 145
aukc. Dreweatt’s 2009, 374