Poradové číslo: | 127 |
Odhadovaná cena: | 13 000 - 17 000 EUR |
Konečná cena: | 17 400 € |
Rok: Okolo 1885
Technika: Olej, plátno, kartón
Rozmery: 32 x 46 cm
Značené: Značené vpravo dole Mednyánszky
Popis: Kállai 140
aukc. Dreweatt’s 2009