Poradové číslo: | 80 |
Odhadovaná cena: | 6 000 – 7 000 € |
Konečná cena: | 7 200 € |
Rok: Okolo 1890
Technika: Olej, plátno, drevo
Rozmery: 27 x 35 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: Kállai 135
aukc. Dreweatt’s 2009, 338