Poradové číslo: | 124 |
Odhadovaná cena: | 2 800 – 3 500 € |
Konečná cena: | 2 500 € |
Rok: Okolo 1890
Technika: Olej, plátno, kartón
Rozmery: 24 x 18 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: aukc. Dreweatt’s 2009, 349