Poradové číslo: | 24 |
Odhadovaná cena: | 25 000 – 35 000 € |
Konečná cena: | 34 000 € |
Rok: 1895 – 1900
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 50 x 60 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: z. s.: pečiatka Referátu na ochranu pamiatok na Slovensku
Kállai 81
aukc. Dreweatt’s 2009, 351