Poradové číslo: | 25 |
Odhadovaná cena: | 30 000 – 40 000 € |
Konečná cena: | 34 000 € |
Rok: 1895 – 1900
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 70 x 43 cm
Značené: Značené vľavo hore: Mednyánszky (fragment signatúry)
Popis: Kállai 82
aukc. Dreweatt’s 2009, 351