Poradové číslo: | 26 |
Odhadovaná cena: | 25 000 – 30 000 € |
Konečná cena: | 24 000 € |
Rok: 1895 – 1900
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 81 x 55 cm
Popis: Kállai 83
aukc. Dreweatt’s 2009, 351