Poradové číslo: | 33 |
Odhadovaná cena: | 22 000 – 30 000 € |
Konečná cena: | 54 000 € |
Rok: Okolo 1895
Technika: Olej, plátno, kartón
Rozmery: 73 x 62 cm
Popis: aukc. Dreweatt’s 2009, 377