Poradové číslo: | 123 |
Rok: Okolo 1885
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 26,5 x 45,5 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: z. s.: nálepka Dreweatt’s 327
Kállai 194
aukc. Dreweatt’s 2009, 327