02. December 2014, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 7 000,- Pokoj pre všetkých. 2011. Akryl, olej, kombinácia techník na plátne. 70 x 60 cm. (108. zimná aukcia, 04.12.2012)
Biografia: Jaroslav Šulek sa narodil 13. 4. 1978 v Lučenci.1996-2001 študoval na Katedre výtvarných umení FHV UMB Banská Bystrica (ateliér kresby a grafiky: prof. Stanislav Balko, ateliér maľby: Š. Balázs PhD). Usporiadal viac ako 20 samostatných výstav na území Slovenska. 2004 - Slovenská Národná Galéria - Zvolenský zámok. Zahraničné výstavy: Karlovy Vary, Ostrava, Praha, Mníchov, Berlín, Maastricht, Veliko Turnovo, Monaco, Paríž , Londýn, Las Vegas, Dubai. Zastúpenie v zbierkach: Museum of modern art (Monaco), zbierka kultúrneho centra a nadácie Lorda Eastleigha (Monaco, Paríž), zbierka šejka Al Zayeda - S.A.E., zbierka Kultúrneho centra Madame Ch. Peugeot (Paríž).
Poradové číslo: | 56 |
Vyvolávacia cena: | 1 800 € |
Rok: 2003
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 58 x 70 cm
Značené: Značené vľavo dole "Šulek 03"