22. September 2015, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 22 000,- Dievča s kvetinou. Okolo 1947. Akvarel, tempera na papieri. 53 x 40 cm. (102. jarná aukcia výtvarných diel , 13.03.2012)
€ 20 000,- Zátišie. 1946. Olej na plátne. 41 x 48 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
€ 15 400,- Hlava ženy. 1946. Tempera na kartóne. 45 x 30 cm. (95. zimná aukcia, 7. 12. 2010)
€ 15 300,- Hlava ženy.. 1963. Tempera na papieri, 36 x 28 cm (106. jesenná aukcia výtvarných diel , 25.09.2012)
€ 15 000,- Hlava ženy (Melanchólia). 1946. Tempera, kombinácia techník na papieri. 59 x 42 cm. (122. večerná aukcia, 21.04.2015)
€ 14 300,- Hlava ženy s kvetom vo vlasoch. . Okolo 1947. Tempera na kartóne. 49 x 32 cm. (121. jarná aukcia výtvarných diel, 17.03.2015)
€ 13 400,- Malé zátišie. 1947. Olej na plátne. 23 x 30 cm. (119. večerná aukcia , 11.11.2014)
Poradové číslo: | 121 |
Vyvolávacia cena: | 11 000 € |
Rok: Okolo 1946
Proveniencia: K dielu je priložený znalecký posudok Dr. Zsófie Kiss-Szémán.
Technika: Tempera, ceruza na papieri
Rozmery: 39, 5 x 31, 3 cm
Značené: Značené vľavo hore "Guderna".