34. jesenná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 34. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Diela A. Neográdyho boli v poslednom období dražené na svetových aukciách za nasledovné konečné ceny: 5 985,- $ (Jarný deň, olej, 80,5 x 120,5 cm; Dorotheum, Wien), 3 100,- $ (Ráno v záhrade, olej na plátne, 71 x 100,5 cm; Skinner, Boston).

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel A. Neográdyho na aukcicách SOGY:

120 000,- Sk Dedina. Nedat. Olej na plátne. 160,5x130,5 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12.
1999)
105 000,- Sk Pastierka husí I. Nedat. Olej na plátne. 60x80 cm. (22. jesenná aukcia, 26. 9.
2000)
95 000,- Sk Zimná krajina (Poľovačka). Okolo 1905. Olejová tempera na papieri. 47x68
cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
73 000,- Sk Jesenná krajina. Okolo 1935. Olej na plátne. 70x95 cm. (4. zimná aukcia,
16. 12. 1997)