34. jesenná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 34. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel M. Schurmanna na aukciách SOGY:

59 000,- Sk Zámocké schody v Bratislave. Okolo 1920. Akvarel na papieri. 36x28 cm.
(25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
48 000,- Sk Rozhovor. 1928. Olej na plátne. 72x100 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
48 000,- Sk Poľné kvety vo váze. Okolo 1940. Olej na kartóne. 35x37 cm. (26. letná
aukcia, 5. 6. 2001)
32 000,- Sk Pohľad na Bratislavský hrad. Okolo 1935. Akvarel na papieri. 38x28 cm.
(20. letná aukcia, 21. 6. 2000)