15. Marec 2005
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. MUŽÍKA NA AUKCIÁCH SOGY:
29 000,- Sk Ranná toaleta (replika podľa A. Renoira). Nedat. Olej na plátne. 95 x 73 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
19 000,- Sk Šelma (replika podľa E. Delacroixa). Nedat. Kresba akvarelom, tušom na papieri. 42,5 x 64,5 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
Poradové číslo: | 262 |
Konečná cena: | 66 € |
Rok: 1930
Technika: olejová tempera na papieri
Rozmery: 43 x 69 cm
Ďalšie vlastnosti: Vyvolávacia cena diela môže byť stanovená na základe priamej ponuky zo sály, telefonicky, alebo písomným limitom.