16. Máj 2006
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. MALIŠA NA AUKCIÁCH SOGY:
35 000,- Sk US. Olej na plátne. 300 x 200 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)
19 000,- Sk Autoportrét. 2004. Olej na plátne. 200 x 200 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)
15 000,- Sk Sacra batéria I. 2004. Olej, akryl na plátne. 160 x 120 cm. (50. mimoriadna aukcia, 30. 9. 2004)
Biografia: Marcel Mališ sa narodil 27. 8. 1978 v Bratislave. Od 2001 študuje na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave (prof. D. Fischer). Zúčastnil sa skupinových výstav Pekní chalani (Bratislava, 2004), Friezone (Viedeň 2004), Večne hladní (Bratislava, 2005).
Poradové číslo: | 30 |
Vyvolávacia cena: | 1 162 € |
Konečná cena: | 1 162 € |
Rok: 2006
Technika: olej, akryl na plátne
Rozmery: 200 x 200 cm
Značené: na zadnej strane "Mališ"