02. Október 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL L. ČEMICKÉHO NA AUKCIÁCH SOGY:
70 000,- Sk Vojna. 1944. Olej na plátne. 56 x 90 cm. (59. jesenná aukcia, 4. 10. 2005)
56 000,- Sk Rozhovor. Okolo 1938. Kombinácia techník (tempera, tuš) na kartóne. 42 x 57 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
52 000,- Sk Na úteku. 1941. Tempera na dreve. 30 x 28 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
43 000,- Sk Dve ženy. Okolo 1930. Olej na plátne. 90 x 78 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
40 000,- Sk Portrét chlapca. 1933. Olej na plátne. 96 x 76,5 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
Poradové číslo: | 29 |
Vyvolávacia cena: | 664 € |
Rok: 1949
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 43 x 59
Značené: vpravo dole „Čemický 949, Devín“