27. November 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. ŠIMURDU NA AUKCIÁCH SOGY:
95 000,- Sk Príhoda. 1975. Olej na plátne. 115 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
95 000,- Sk Neprítomnosť. 1972. Olej na plátne. 115 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
20 000,- Sk Plachetnica. Okolo 1968. Olej na plátne. 61 x 81 cm. (67. jesenná aukcia, 3. 10. 2006)
12 000,- Sk Motív z Toskánska-Castel Maggiore. 1992. Akvarel na kartóne. 40 x 50 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
12 000,- Sk Ružový sen. 1960. Olej na plátne. 39 x 63 cm. (70. jarná aukcia, 20. 3. 2007)
Poradové číslo: | 361 |
Vyvolávacia cena: | 498 € |
Konečná cena: | 1 162 € |
Rok: 1953
Technika: olej na plátne
Rozmery: 45 x 55 cm
Značené: v strede dole "M. Šimurda"