08. Jún 2010
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 86 000,- Sk Niké 4. 1971. Olej na plátne. 105 x 160 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
81 000,- Sk Betónová sonáta II. 1986-87. Kombinovaná technika na plátne. 97 x 97 cm. (82. aukcia súčasného slovenského umenia, 28. 10. 2008)
80 000,- Sk Siréna. 1964. Tvrdený papier. 51 x 64 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)
80 000,- Sk Z cyklu Lodičky II. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
70 000,- Sk Účtovná kniha. 1969; Krstenie - prsníky. 1969. Asambláž, olej, papier na plátne. 50 x 65 cm. (47. jarná aukcia, 9. 3. 2004)
65 000,- Sk Z cyklu Lodičky VI. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
Poradové číslo: | 391 |
Vyvolávacia cena: | 700 € |
Rok: 1973
Technika: tuš, akvarel na papieri
Rozmery: 48 x 34 cm
Značené: Značené vzadu "Vladimír Popovič"