Poradové číslo: |
279 |
Nevydražené |
Vyvolávacia cena: |
270 € |
Rok: 1914
Technika: striebro
Rozmery: priemer 25 cm, váha 440 g
Značené: Značené anglickým puncom " CRICHTON BROS, 22. OLD BOND STREET. W.I." (Londýn)