08. Jún 2010
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 22 000 € Kostol vo Vigiljoch. Olej na plátne. 82 x 87 cm. Viedeň 2009
22 000 € Pri paláci. Olej na plátne. 82 x 87 cm. Viedeň 2009
20 733 € Kvety a ovocie. Olej na plátne. 67 x 89 cm. Viedeň 1994
20 000 € V Dolomitoch. Olej na plátne. 33 x 50 cm. Viedeň 2006
Poradové číslo: | 228 |
Vyvolávacia cena: | 1 000 € |
Rok: okolo 1910-20
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 24 x 39 cm
Značené: Značené vľavo dole "H. Weber-Tyrol"