05. Október 2010
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 526,92,- € V mestskom parku. Okolo 1910. Olej na plátne. 55 x 62 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
995,82,- € Podvečer v meste. Okolo 1925. Olej na plátne. 36 x 49 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
863,04,- € Bulvár. Okolo 1920. Olej na plátne. 32 x 49 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
398,33,- € Mexická krajina s napájaním koňa. Okolo 1920. Akvarel na papieri. 22 x 36 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
232,36,- € Námestie. Okolo 1900. Olej na kartóne.56 x 110cm. (81. jesenná aukcia, 7 .10. 2008)
Poradové číslo: | 307 |
Konečná cena: | 90 € |
Rok: okolo 1900
Technika: olej na dreve
Rozmery: 24 x 34 cm
Značené: Značené vpravo dole "PF"