05. Október 2010
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 11 451,90,- € Ležiaca. 1944. Olej na plátne. 78 x 82 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
6 472,81,- € Vyhnaní. 1943. Olej na dreve. 40 x 52 cm. (16. letná aukcia, 8. 6. 1999)
3 651,33,- € Poloakt. Okolo 1945. Olej na plátne. 51 x 41 cm. (58. letná aukcia, 14. 6. 2005)
2 854,68,- € Pred zrkadlom. Okolo 1944. Olej na dreve. 51 x 41 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
Poradové číslo: | 161 |
Vyvolávacia cena: | 1 800 € |
Konečná cena: | 1 400 € |
Rok: 1939
Technika: tempera na kartóne
Rozmery: 19 x 20 cm
Značené: Značené vpravo hore "E. Nevan 39"
Ďalšie vlastnosti: Na zadnej strane venovanie rukou AUTORA, datované 1944.