154. Zimná aukcia výtvarných diel

29. November 2022, 19:00

MOYZESOVÁ SIEŇ FILOZOFICKEJ FAKULTY UK, Vajanského nábrežie 12

154. Zimná aukcia výtvarných diel

Novinky | Zoznam

Pripravujeme výstavu Petra Bartoša

Tohtoročný výstavný program zahájime samostatnou prezentáciou diel Petra Bartoša zo súkromnej zbierky, ktorá vznikla v priebehu rokov v zásade ako forma podpory autora. V kurátorskej koncepcii Niny Gažovičovej a s podporou Fondu na podporu umenia.

FULLA BOL ONLINE!

Online dražba diel Ľudovíta Fullu priniesla rekordné predaje za kresbové a grafické diela kľúčovej postavy slovenskej výtvarnej moderny.

Celkový obrat dosiahol sumu 31 290,- eur plus aukčná provízia.


Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na ďaľšie špecializované dražby.

 


Váš TEAM SOGA )

On-line aukcie SOGY

Od začiatku roka 2020 sme prostredníctvom on-line aukcií predali 309 diel za 111 061,- EUR. Neváhajte, zaregistrujte sa a dražte kvalitné a cenovo prístupné výtvarné diela aj Vy. Každý týždeň - vždy v stredu - dávame do Vašej zberateľskej pozornosti minimálne 50 výtvarných diel.  

SOGA na FACEBOOKU a INSTAGRAME!

SOGA Art Auction House je aj na Facebooku. Máme už viac ako 5 000 priateľov. Pridajte sa medzi nich a zdieľajte informácie, novinky, aktuality, diskusie, fotografie, videá, týkajúce sa našich aktivít. Stačí, keď kliknite na nápis "facebook" v modrom poli na úvodnej stránke vpravo. Sme aj na INSTAGRAME... Follow us!!!

 

Objednajte si výhodne katalógy SOGY na dobierku!

Ročné predplatné katalógov SOGY je 120,- EUR. Predplatné zahŕňa minimálne šesť aukčných katalógov. Poštovné hradí SOGA. Objednávky predplatného katalógov - Nina Gažovičová (0908 666 042, gazovicova@soga.sk). Cena katalógu vo voľnom predaji je 30,- EUR (večerné aukcie), respektíve 20,- EUR (sezónne aukcie).

AJ V ROKU 2022 SME TU PRE VÁS

Aukčná spoločnosť SOGA Vám aj v roku  ponúka svoje služby - aukcie výtvarných diel, odborné poradenstvo, tvorba zbierok, súdnoznalecké posudky. K dispozícii sme Vám pondelok až štvrtok 10.00 - 17.00 hod., Panská

4, vo dvore.

Vladimír Kompánek je online

Jedinečná kolekcia maliarskych a kresbových diel Vladimíra Kompánka v aktuálnej online aukcii. Dražiť môžete až do 10. januára 2023. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť.

Aukcie

154. Zimná aukcia výtvarných dielNa aukcii bolo vydražených 43 diel (56%) v celkovej hodnote 529 000 €. Nevydražené diela je možné zakúpiť v našich výstavných priestoroch.154. Zimná aukcia výtvarných diel

Newsletter

Ak chcete byť pravidelne informovaný, a dostávať aktuálne informácie o činnosti spoločnosti SOGA, prihláste sa do nášho mailing listu.