153. Letná aukcia diel výtvarného umenia

14. Jún 2022, 19:00

Jurkovičova tepláreň

153. Letná aukcia diel výtvarného umenia

Novinky | Zoznam

SOGA V SEPTEMBRI

Radi Vás privítame v nových priestorch na Medenej ulici 16. Prijímame diela do živej zimnej ako aj online aukcií. Sme k dispozícii na osobné stretnutia, prosíme o dohodnutie termínu vopred telefonicky alebo mailom.

 

 

Vaša SOGA

FULLA BOL ONLINE!

Online dražba diel Ľudovíta Fullu priniesla rekordné predaje za kresbové a grafické diela kľúčovej postavy slovenskej výtvarnej moderny.

Celkový obrat dosiahol sumu 31 290,- eur plus aukčná provízia.


Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na ďaľšie špecializované dražby.

 


Váš TEAM SOGA )

On-line aukcie SOGY

Od začiatku roka 2020 sme prostredníctvom on-line aukcií predali 309 diel za 111 061,- EUR. Neváhajte, zaregistrujte sa a dražte kvalitné a cenovo prístupné výtvarné diela aj Vy. Každý týždeň - vždy v stredu - dávame do Vašej zberateľskej pozornosti minimálne 50 výtvarných diel.  

SOGA na FACEBOOKU a INSTAGRAME!

SOGA Art Auction House je aj na Facebooku. Máme už viac ako 5 000 priateľov. Pridajte sa medzi nich a zdieľajte informácie, novinky, aktuality, diskusie, fotografie, videá, týkajúce sa našich aktivít. Stačí, keď kliknite na nápis "facebook" v modrom poli na úvodnej stránke vpravo. Sme aj na INSTAGRAME... Follow us!!!

 

Objednajte si výhodne katalógy SOGY na dobierku!

Ročné predplatné katalógov SOGY je 120,- EUR. Predplatné zahŕňa minimálne šesť aukčných katalógov. Poštovné hradí SOGA. Objednávky predplatného katalógov - Nina Gažovičová (0908 666 042, gazovicova@soga.sk). Cena katalógu vo voľnom predaji je 30,- EUR (večerné aukcie), respektíve 20,- EUR (sezónne aukcie).

AJ V ROKU 2022 SME TU PRE VÁS

Aukčná spoločnosť SOGA Vám aj v roku  ponúka svoje služby - aukcie výtvarných diel, odborné poradenstvo, tvorba zbierok, súdnoznalecké posudky. K dispozícii sme Vám pondelok až štvrtok 10.00 - 17.00 hod., Panská

4, vo dvore.

Aukcie

Newsletter

Ak chcete byť pravidelne informovaný, a dostávať aktuálne informácie o činnosti spoločnosti SOGA, prihláste sa do nášho mailing listu.