Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 2 788,- € Korunovácia Poppey (návrh na plagát). 1992. Tempera na papieri. 38 x 37 cm. (16. Letná aukcia, 8. 6. 1999)
2 400,- € Ilustrácia ku knihe Luskáčik. 1968. Kresba perom, štetcom akvarelom na papieri. 33, 5 x 30 cm. (93. jesenná aukcia. 5. 10. 2010)
2 100,- € Labyrint sveta, raj srdca VI. (Divaslo sveta). 1990. Lept, suchá ihla na ručnom papieri. (96. jarná aukcia, 8. 3. 2011)
1 792,- € Korunovácia Poppey III. (kostýmový návrh). Nedat. Tempera na papieri. 40 x 20 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
1 450,- € Hurúčkovitá nečinnosť. 1978. Farebný lept na papieri (autorská tlač). 30 x 39 cm. (87. jesenná aukcia, 6. 10. 2009)
1 394,- € Horúčkovitá nečinnosť. 1976. Lept na papieri 18/65. 30 x 41 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
Poradové číslo: | 264 |
Vyvolávacia cena: | 1 800 € |
Rok: 1972
Technika: Litografia na papieri (autorská tlač)
Rozmery: 62 x 45 cm.
Značené: Značené vpravo dole "A. Brunovský 1972"