102. jarná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 102. jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 5 808,94,- € Pohľad na Bratislavu od Slavína. 1959. Olej na plátne. 73 x 116 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
3 153,42,- € Príhoda. 1975. Olej na plátne. 115 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
3 153,42,- € Neprítomnosť. 1972. Olej na plátne. 115 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
2 489,54,- € Napätie. 1963. Olej, kombinovaná technika na sololite. 185 x 102 cm. (79. aukcia súčasného slovenského umenia, 20. 5. 2008)

151. Vianočná aukciaNa aukcii bolo vydražených 48 diel (52%) v celkovej hodnote 438 900 €. Nevydražené diela je možné zakúpiť v našich výstavných priestoroch.151. Vianočná aukcia