Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 5 808,94,- € Pohľad na Bratislavu od Slavína. 1959. Olej na plátne. 73 x 116 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
3 153,42,- € Príhoda. 1975. Olej na plátne. 115 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
3 153,42,- € Neprítomnosť. 1972. Olej na plátne. 115 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
2 489,54,- € Napätie. 1963. Olej, kombinovaná technika na sololite. 185 x 102 cm. (79. aukcia súčasného slovenského umenia, 20. 5. 2008)
Poradové číslo: | 226 |
Vyvolávacia cena: | 900 € |
Konečná cena: | 700 € |
Rok: 1971
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 39 x 90 cm.
Značené: Značené vpravo dole "J. Koller 1971". Na zadnej strane nálepka n.p.Dielo