Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 3 250,- € Cymbeline. Olej na kartóne. 21 x 17 cm. Dallas 2010
2 116,- € Dáma v bielom klobúku. Olej na kartóne. 49 x 39 cm. New York 2000
2 019,- € Pred prázdninami. Olej na kartóne. 45 x 40 cm. Dallas 2010
2 028,- € dmorská scéna. Olej na kartóne. 45 x 35 cm. 45 x 35 cm. Dallas 2010
1 989,- € Kráľovná Elisabeth. Olej na kartóne. 67 x 49 cm. Dallas 2010
Poradové číslo: | 198 |
Vyvolávacia cena: | 700 € |
Konečná cena: | 650 € |
Rok: Okolo 1920
Technika: Akvarel, gvaš na papieri
Rozmery: 31 x 35 cm.
Značené: Značené vpravo dole poločitateľne