102. jarná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 102. jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 7 500,- € Niké 4 . 1971. Olej na plátne. 105 x 160 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
2 854,68,- € Niké 4. 1971. Olej na plátne. 105 x 160 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
2 688,71,- € Betónová sonáta II. 1986-87. Kombinovaná technika na plátne. 97 x 97 cm. (82. aukcia súčasného slovenského umenia, 28. 10. 2008)
2 655,51,- € Siréna. 1964. Tvrdený papier. 51 x 64 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)
2 655,51,- € Z cyklu Lodičky II. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
2 323,57,- € Účtovná kniha. 1969; Krstenie-prsníky. 1969. Asambláž, olej, papier na plátne. 50 x 65 cm. (47. jarná aukcia, 9. 3. 2004)

Literatúra: 60. Roky, SNG, Bratislava, 1995.

151. Vianočná aukciaNa aukcii bolo vydražených 48 diel (52%) v celkovej hodnote 438 900 €. Nevydražené diela je možné zakúpiť v našich výstavných priestoroch.151. Vianočná aukcia