Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 500,- € Bez názvu. 1964 – 2009. Olej na kartóne. 63 x 89 cm. (95. zimná aukcia, 7. 12. 2010)
1 400,- € Na ulici. 2006. Kombinácia techník na kartóne. 50 x 70 cm. (93. jesenná aukcia, 5. 10. 2010)
950,- € Zbav nás zlého. 2008. Olej, kombinácia techník na kartóne. 70 x 100 cm. (98. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 07.06.2011)
Poradové číslo: | 229 |
Vyvolávacia cena: | 800 € |
Rok: 1984-2004
Technika: Olej na kartóne
Rozmery: 47 x 65 cm.
Značené: Značené vľavo dole "Šafranko 04"