102. jarná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 102. jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 500,- € Bez názvu. 1964 – 2009. Olej na kartóne. 63 x 89 cm. (95. zimná aukcia, 7. 12. 2010)
1 400,- € Na ulici. 2006. Kombinácia techník na kartóne. 50 x 70 cm. (93. jesenná aukcia, 5. 10. 2010)
950,- € Zbav nás zlého. 2008. Olej, kombinácia techník na kartóne. 70 x 100 cm. (98. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 07.06.2011)