103. aukcia súčasného umenia

24. Apríl 2012, 17:00

Aukcie | 103. aukcia súčasného umenia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 600,- € Luster a klavír. 2010. Olej, vajíčková tempera, uhoľ na sololite. 171 x 138 cm. (97. aukcia súčasného umenia, 17.05.2011)
850,- € Obsadenie II. 2009. Olej na sololite. 171 x 138 cm. (85. aukcia súčasného slovenského umenia, 18. 5. 2009)
664,- € So synom. 2006. Vajcová tempera, olej, moridlo, latex na sololite. 171 x 137 cm. (75. aukcia súčasného umenia, 23. 10. 2007)
500,- € Termosku so žeriavmi, z cyklu Júl-mesiac malého banálneho obrazu. 2010. Olej, olejový pastel na drevotrieske. 90 x 70 cm. (97. aukcia súčasného umenia, 17.05.2011)
500,- € Červená kapura. 2009. Olej a uhoľ na drevotrieske. 70 x 120 cm. (88. aukcia súčasného umenia, 27. 10. 2009)
200,- € Košatý luster. 2010. Olej, pero, anilínové farby, latext na sololite. 22 x 33 cm. (91. aukcia súčasného umenia, 18. 5. 2010)