105. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

12. Jún 2012, 17:00

Aukcie | 105. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 161,79,- € Secesný motív. Okolo 1910. Olej na dreve. 50 x 50 cm. (3. jesenná aukcia, 25. 9. 1997)
464,71,- € Don Quijote. Okolo 1910. Olej na dreve. 34 x 39 cm. (67. jesenná aukcia, 3. 10. 2006)
398,33,- € Titulná ilustrácia ku knihe Pani Helenč. 1930. Akvarel na papieri. 15,4 x 9,3 cm. (34. jesenná aukcia, 1. 10. 2002)
199,16,- €. Portrét básnika Emila Boleslava Lukáča. Okolo 1920. Olej na preglejke. 43 x 27 cm (81. jesenná aukcia, 7.10. 2008)