12. Jún 2012, 17:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 593,31,- € V kameňolome. Okolo 1940. Akvarel na kartóne. 41 X 50 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
1 261,37,- € Zátišie s ovocím a džbánom. Nedat. Olej na dreve. 12 x 9 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
1 200,- € Kytica kvetov. Okolo 1930. Olej na kartóne. 10, 5 x 13 cm. (89. zimná aukcia, 1. 12. 2009)
919,43,- € Zátišie s ovocím a kanvicou. Okolo 1920. Olej na plátne. 35 x 43 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
464,71,- € Kytička. Okolo 1890. Olej na dreve. 9 x 12 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
Poradové číslo: | 188 |
Vyvolávacia cena: | 1 000 € |
Konečná cena: | 1 500 € |
Rok: Okolo 1920
Technika: Olej na dreve
Rozmery: 12 x 9 cm
Značené: Značené vľavo hore "Franz Nowak"