107. večerná aukcia

Aukcie | 107. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 28 574,- EUR Veľký interiér. 1944. Tempera na plátne, 134 x 185 cm. Stokholm 2002
24 090,- EUR Somnga ngaren bjnder Farväl. 1946. Tempera na kartóne, 152 x 122, 5 cm. Stokholm 2002
20 501,- EUR Pražská madona. 1938. Olej na plátne, 63, 5 x 47, 5 cm. Praha 2000
12 045,- EUR Leksaks dockan. 1943. Olej na plátne, 120 x 100 cm. Stokholm 2002
57 000,- € Kompozícia. 1950. Email na železnej platni. 78 x 230 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
47 135,36,- € Ateliér. 1937. Olej na plátne. 53 x 65 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
30 000,- € Bez názvu. 1978-81. Olej, tempera na plátne. 139,5 x 166 cm. (86. letná aukcia, 9. 6. 2009)
20 746,20,- € Žena pri klavíri. 1935. Olej na plátne. 59 x 80 cm. (83. zimná aukcia, 2. 12. 2008)