109. jarná aukcia výtvarných diel

19. Marec 2013, 17:00

Aukcie | 109. jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 4 979,09,- € Pohľad na portál kostola s kľačiacimi a žobrajúcimi ženami. 1901. Olej na kartóne. 68,5 x 43 cm. (20. letná aukcia, 21. 6. 2000)
2 600,- € Odaliska vychádzajúca z kúpeľa. 1902. Olej na dreve. 50 x 36, 5 cm. (87. jesenná aukcia, 6. 10. 2009)
1 925,25,- € Kvitnúci kaktus. 1904. Olej na kartóne. 63 x 49 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
1 726,08,- € Zátišie s mandolínou a sadrovou bustou. 1904. Olej na kartóne. 55 x 36,5 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
1 460,53,- € Stojaci ženský akt od chrbta. 1904. Olej na kartóne. 49 x 19,5 cm. (70. jarná aukcia, 20. 3. 2007)
2 124,- € Nevesta. 1902. Olej na plátne. 49 x 38 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
1 626,- € Dedinčianka. Okolo 1905. Akvarel na papieri. 24 x 33 cm. (2. letná aukcia, 7. 5. 1997)
1 593,- € Dojenie oviec. 1908. Olej na plátne. 49 x 66 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
1 500,- € Valasi. Okolo 1920. Olej na plátne. 49 x 65 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)
929,- € Osturňa. Okolo 1920. Olej na plátne. 35 x 26 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
929,- € Nevesta. 1900-10. Olej na plátne. 48 x 38 cm. (39. letná aukcia, 27. 5. 2003)
929,43,- € Starý Važec. Okolo 1910. Olej na kartóne. 41 x 30 cm. (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)