19. Marec 2013, 17:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 9 000,- € Prvé kroky. Akvarel na kartóne. 25 x 39 cm. Rím 2002
7 000,- € Portrétna štúdia. Olej na dreve. 25 x 15,5 cm. Rím 2002
3 006,- € La mensa. Olej na plátne. 80 x 139 cm. Rím 2000
Poradové číslo: | 188 |
Vyvolávacia cena: | 2 500 € |
Rok: Okolo 1885
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 80 x 57 cm
Značené: Značené vpravo dole dodatočne "Favretto Venezia"