109. jarná aukcia výtvarných diel

19. Marec 2013, 17:00

Aukcie | 109. jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 12 800,- € Zátišie s ľudovým džbánom. 1957. Olej na plátne. 50 x 35 cm. (102. jarná aukcia výtvarných diel , 13.03.2012)
9 200,- € Ikona IV.. 1991. Olej, kombinácia techník na preglejke. 61 x 46 cm.(107. večerná aukcia , 13.11.2012)
9 128,33,- € Tri fujary. 1981. Olej, kombinácia techník na preglejke. 114 x 90 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
6 400,- € Pasenie volov.. 2003. Olej, kombinácia techník na sololite. 61 x 80 cm. (106. jesenná aukcia výtvarných diel , 25.09.2012)
5 000,- € Za dedinou. 1987. Olej na preglejke. 30 x 45 cm. (101. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností, 06.12.2011)