110. večerná aukcia

23. Apríl 2013, 19:00

Aukcie | 110. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 17 400,- € Letné kukuričné pole. Okolo 1885. Olej, plátno, kartón. 32 x 46 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
16 200,- € Čln na lesnom potoku. 1895-1900.. Olej, plátno. 28 x 36cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
15 400,- € Pri jazierku v lese. Okolo 1885. Olej na dreve,19 x 29 cm. (107. večerná aukcia , 13.11.2012)
14 800,- € Lesná cesta po daždi. 1895-1900.. Olej, kartón, drevo. 33 x 24 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
13 600,- € V lese pri ohni. 1880-1885. Olej, plátno kartón. 22 x 16 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
13 300,- € Krajina s mostom. Okolo 1890. Olej na plátne, kašírované na kartóne. 24,5 x 38,5 cm. (106. jesenná aukcia výtvarných diel , 25.09.2012)